STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / TAK DLA ŻYCIA – KONFERENCJA

DATA ZAKOŃCZENIA: 24-03-2019 GODZINA: 15:00
MIEJSCE: Sala Sodalicyjna przy kościele św. Barbary na Małym Rynku w Krakowie
PARAFIA: Kraków, Kościół św. Barbary

ORGANIZATOR: Centrum Wspierania Płodności "4 Life"
WWW: http://swietabarbara.jezuici.pl/
OPIS WYDARZENIA:

W ramach akcji “Jezuici za Życiem” Centrum Wspierania Płodności “4 Life” przy kościele św. Barbary w Krakowie zaprasza na Mszę św. w najbliższą niedziele 24.03 o 12:30, a po niej o 13:30 na konferencję pt. “TAK dla Życia” – NaProTECHNOLOGIA / Naturalne Wspieranie Płodności, która odbędzie się w Sali Sodalicyjnej przy kościele św. Barbary na Małym Rynku w Krakowie.

Wygłosi ją krakowski lekarz dr. Leszek Lachowicz, ginekolog- położnik, konsultant medyczny NaProTechnology, oraz Anna Marek instruktor Modelu Creightona. Po wykładzie słodki poczęstunek! Termin naszej konferencji wypada w Wigilię Uroczystości Zwiastowania Pańskiego, która jest Dniem Świętości Życia!

Biorę dziś przeciwko wam na świadków niebo i ziemię, kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego, słuchając Jego głosu, lgnąc do Niego; bo tu jest twoje życie i długie trwanie twego pobytu na ziemi, którą Pan poprzysiągł dać przodkom twoim: Abrahamowi, Izaakowi i Jakubowi. (Pwt 30, 19-20)