STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / TYDZIEŃ MISYJNY ONLINE 18-24 X

TYDZIEŃ MISYJNY ONLINE 18-24 X

TYP WYDARZENIA: Tydzień Misyjny,
DATA ROZPOCZĘCIA: 19-10-2020 GODZINA: 09:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 24-10-2020 GODZINA: 21:00
ORGANIZATOR: Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie
PROWADZĄCY: Ks. Tadeusz Dziedzic, s. Bożena Najbar
WWW: misje.diecezja.pl
E-MAIL: wydzialmisyjnykrakow@gmail.com

OPIS WYDARZENIA:

TYDZIEŃ MISYJNY ON-LINE                                                    
18-24 Października 2020

Doświadczyć Boga z nami

Wsłuchując się w Słowo Boże i karmiąc się Eucharystią trudno dopuścić do siebie myśl, że miliardy ludzi na świecie nie ma tego daru, doświadczenia Boga z nami, zwłaszcza w tak trudnym czasie pandemii. Staramy się pamiętać także o Misjonarzach, którzy z narażeniem życia, służą ludziom w krajach dotkniętych koronawirusem.

Tydzień Misyjny

W Tygodniu Misyjnym pragniemy połączyć się, poprzez platformę internetową ZOOM, z osobami chcącymi poznać działalność misyjną Kościoła, a zwłaszcza Archidiecezji Krakowskiej. Organizatorem spotkań on-line jest Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Nie stawiamy granic

W spotkaniach mogą wziąć udział dorośli, młodzież i dzieci. Nie stawiamy granic. Dla ułatwienia i przejrzystości naszych spotkań prosimy o zgłoszenie indywidualnych osób albo grupy za pomocą formularza zamieszczonego na stronie Wydziału Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie.

Tydzień Misyjny rozpoczynamy 18 października i trwać będzie do 24 października 2020 r., spotkania on-line będą odbywały się w godzinach przedpołudniowych od godz. 9.30 do 12.30 oraz wieczorem od 19.30 do 20.50 i będą trwać około 40 minut. Zgłaszającym się osobom przedstawimy dokładną godzinę spotkania i prześlemy drogą elektroniczną link do spotkania.

ZAPISY DO: 24/10/2020
FORMA ZAPISÓW: formularz zgłoszeniowy
ZOBACZ TAKŻE