STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / VI ZJAZD CZCICIELI MARYI

DATA ROZPOCZĘCIA: 14-05-2022 GODZINA: 10:00
PARAFIA: Kraków-Łagiewniki, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

OPIS WYDARZENIA:

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Stowarzyszenie “Rycerstwo Niepokalanej”  VI Zjeździe Czcicieli Maryi, który odbędzie się w sobotę 14 maja w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.Rozpoczęcie o godzinie 10.00. Więcej informacji na plakacie.

Jak podkreśla ks. Bogusław Nagel, asystent kościelny Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Archidiecezji Krakowskiej, pielgrzymka odbywa się w szczególnym czasie, kiedy bardzo potrzebna jest modlitwa o pokój. – Głęboko wierzę w sens modlitwy, szczególnie tej przez wstawiennictwo Maryi. To jest nasze zadanie, jako Rycerzy Niepokalanej, jako czcicieli Maryi, jako tych, którym leży na sercu sprawa pokoju na świecie – mówi ks. Nagel i dodaje: – Zapraszam serdecznie do wspólnej modlitwy wszystkich czcicieli Maryi.