STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / WARSZTATY MUZYKI LITURGICZNEJ

Warsztaty muzyki liturgicznej

Warsztaty muzyki liturgicznej
TYP WYDARZENIA: Wydarzenia kulturalne,
DATA ROZPOCZĘCIA: 09-02-2018 GODZINA: 17:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 11-02-2018 GODZINA: 12:00
MIEJSCE: Kalwaria Zebrzydowska
PARAFIA: Kalwaria Zebrzydowska, Bazylika Matki Bożej Anielskiej

WWW: http://kalwaria.eu
E-MAIL: warsztaty.kalwaria@gmail.com

OPIS WYDARZENIA:

W dniach 9-11 lutego 2018 roku w sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się pierwsza edycja warsztatów muzyki liturgicznej, które poprowadzi znany dyrygent i kompozytor – Paweł Bębenek. Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową do 2 lutego 2018 roku.

 

Do końca nas umiłował, to pierwsza edycja warsztatów muzyki liturgicznej w sanktuarium pasyjno-maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej. Warsztaty skierowane są do osób zainteresowanych udoskonaleniem śpiewu, jak również głębszym przeżyciem czasu Wielkiego Postu przy pomocy muzyki liturgicznej. Służyć temu będzie pasyjna tematyka pierwszych warsztatów oraz niepowtarzalna specyfika sanktuarium. Swoim profesjonalnym doświadczeniem podzieli się znany dyrygent i kompozytor, Paweł Bębenek, który poprowadzi nasze warsztaty.

Uczestnicy otrzymają potrzebne materiały związane z warsztatami. W cenie zawiera się również nocleg w Domu Pielgrzyma (istnieje możliwość uczestnictwa bez noclegu) oraz posiłki. Warsztaty potrwają od piątku (ok. godz. 17:00) do niedzieli (ok. godz. 12:00).

Koszt uczestnictwa wynosi 80 zł (z noclegiem i posiłkami), 40 zł (bez noclegu i posiłków). Opłata będzie przyjmowana przy rejestracji.

Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową do 2 lutego 2018 r.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: http://kalwaria.eu
Wypełniony formularz należy przesłać na adres: warsztaty.kalwaria@gmail.com

Osoby niepełnoletnie obowiązane są okazać przy rejestracji pisemną zgodę rodziców/opiekunów (plik do pobrania równiez ze strony sanktuarium).

 

Źródło: http://kalwaria.eu/

ZAPISY DO: 02/02/2018
FORMA ZAPISÓW: maillowo: warsztaty.kalwaria@gmail.com
ZOBACZ TAKŻE