STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / WARSZTATY “POROZMAWIAJMY O KONFLIKTACH”

Warsztaty “Porozmawiajmy o konfliktach”

Warsztaty “Porozmawiajmy o konfliktach”
TYP WYDARZENIA: warsztaty,
DATA ROZPOCZĘCIA: 18-03-2023 GODZINA: 09:00
MIEJSCE: Sala pod kościołem św. Piotra Apostoła w Wadowicach
OPIS WYDARZENIA:

Konflikty w małżeństwie są nieuniknione. Dotyczą wszystkich, nawet tych najbardziej w sobie zakochanych par. Jak sobie z nimi radzić? Jaką zastosować metodę? Jak dobrze się ze sobą komunikować? Na te i inne pytania odpowiedzą Marta i Marek Babikowie, w sobotę 18 marca 2023 roku w godzinach od 9.00 do 13.00. Spotkanie odbędzie się w sali pod kościołem św. Piotra Apostoła w Wadowicach.

Warsztaty przeznaczone są dla małżeństw. Składają się z dwóch zasadniczych części. Pierwsza skupiona jest na odkrywaniu indywidualnego stylu rozwiązywania konfliktów. Natomiast w drugiej uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami doboru słów i budowania zdań pomocnych w konstruktywnym omówieniu sytuacji problemowej.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie pary, które chciałyby popracować nad sposobami wzajemnej komunikacji i zapoznać się ze specyfiką sytuacji problemowych. Udział w zajęciach stwarza możliwość autorefleksji nad podejściem do konfliktów oraz przećwiczenia odpowiedniego komunikowania o swoich oczekiwaniach.

ZOBACZ TAKŻE