STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / WEEKENDOWE DNI SKUPIENIA DLA DOROSŁYCH W OŚRODKU WCZASOWO-REKOLEKCYJNYM W ZAKRZOWIE “POZNALI GO PRZY ŁAMANIU CHLEBA”

Weekendowe dni skupienia dla dorosłych w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym w Zakrzowie “Poznali Go przy Łamaniu Chleba”

TYP WYDARZENIA: Rekolekcje i dni skupienia,
DATA ROZPOCZĘCIA: 21-04-2023 GODZINA: 18:00
MIEJSCE: Ośrodek Wczasowo-Rekolekcyjny w Zakrzowie k. Kalwarii Zebrzydowskiej
OPIS WYDARZENIA:
Caritas Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zaprasza na weekendowe dni skupienia dla dorosłych w Ośrodku Wczasowo-Rekolekcyjnym w Zakrzowie k/Kalwarii Zebrzydowskiej pod hasłem “Poznali Go przy Łamaniu Chleba” w dniach 21-23 kwietnia 2023 r.
W planie:
– Msze św. i okazja do spowiedzi św.,
– konferencje prowadzone przez ks. Pawła Andrejczuka (kapłana archidiecezji wrocławskiej),
– doba eucharystyczna w intencji powrotu do Kościoła bliskich nam osób,
– wypoczynek w ośrodku Caritas pięknie położonym w lesie, na zboczu góry Chełm,
– pełne wyżywienie przygotowane przez świetnych kucharzy.

Informacje organizacyjne:
– zaczynamy w piątek kolacją – kończymy w niedzielę obiadem,
– zapisy pod nr tel. 781-423-076 lub mailem na adres: zakrzow@caritas.pl (do ostatniego wolnego miejsca),
– koszt: 200 zł (w pokoju 4-os.), 300 zł (w pokoju 2-os.), 400 zł (w pokoju 1-os.).