STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / XXIX ARCHIDIECEZJALNY PRZEGLĄD PIOSENKI RELIGIJNEJ NA PODHALU

XXIX Archidiecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej na Podhalu

DATA ROZPOCZĘCIA: 24-11-2018 GODZINA: 08:30
DATA ZAKOŃCZENIA: 02-12-2018 GODZINA: 20:00
MIEJSCE: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37
ORGANIZATOR: Parafia pw. św. Jana Pawła II, Urząd Miasta, Starostwo Powiatowe, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
OPIS WYDARZENIA:

Parafia pw. św. Jana Pawła II wraz z Urzędem Miasta, Starostwem Powiatowym oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury w Nowym Targu organizują XXIX Archidiecezjalny Przegląd Piosenki Religijnej na Podhalu – SACROSONG 2018.

Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy solistów, zespoły i schole.

Przesłuchania odbędą się 24 listopada 2018 r. (sobota) w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37.
Koncert Laureatów będzie miał miejsce w niedzielę 2 grudnia 2018 r. Rozpoczęcie gali o godzinie 15.00.

W związku ze stuleciem odzyskania niepodległości tegoroczny Sacrosong będzie poświęcony tematyce patriotycznej.