STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ZANURZ SIĘ: MSZA ŚWIĘTA I WIELBIENIE JA JESTEM – DOBRY PASTERZ

Zanurz się: Msza Święta i Wielbienie Ja Jestem – Dobry Pasterz

DATA ROZPOCZĘCIA: 07-04-2019 GODZINA: 20:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 07-04-2019 GODZINA: 22:00
PARAFIA: Kraków-Podgórze, Sanktuarium św. Józefa

ORGANIZATOR: Wspólnota Indywidualności Otwartych
WWW: http://www.wio.org.pl/
OPIS WYDARZENIA:

Uwielbienie jest tą formą modlitwy, w której człowiek najbardziej bezpośrednio uznaje, iż Bóg jest Bogiem. Wysławia Go dla Niego samego, oddaje Mu chwałę nie ze względu na to, co On czyni, ale dlatego że ON JEST. (2639 KKK)

ON JEST i JEST gotowy na to, żeby się z Nim spotkać. Kim JEST i jaki jeszcze JEST? Tego chcemy się uczyć, o to Go pytać i za tą prawdę, którą nam o sobie przekazuje, uwielbiać Go.

Zapraszamy do wspólnej modlitwy uwielbienia w pierwsze niedziele miesiąca, podczas której będziemy starać się patrzeć na Niego poprzez Jego własne słowa.

W wielkopostnej drodze nawrócenia spotkamy się z naszym Pasterzem, damy się mu odnaleźć w zawiłościach codzienności i oddamy pod opiekę temu, który daje za nas swoje życie. Poczuj w sobie wdzięczność i przyjdź, by Go wychwalać!

Wydarzenie na Facebooku