STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / ŻYĆ INACZEJ – MAJÓWKA MŁODYCH

Żyć inaczej – Majówka Młodych

Żyć inaczej – Majówka Młodych
DATA ROZPOCZĘCIA: 11-05-2019 GODZINA: 09:00
DATA ZAKOŃCZENIA: 11-05-2019 GODZINA: 22:00
PARAFIA: Myślenice, Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

WWW: http://sanktuarium.myslenice.pl/
OPIS WYDARZENIA:

Gdzie szukać – w sobie i innych – ukrytych talentów? Jak odkrywać pasje? Co to właściwie znaczy żyć inaczej? Chcesz spróbować swoich sił w zmaganiach sportowych, na sali chóralnej, na parkiecie tanecznym albo w wozie transmisyjnym? Może szukasz nowych dźwięków albo chcesz posłuchać tych, których już dobrze znasz? To wszystko czeka na Ciebie podczas Majówki Młodych w sobotę, 11 maja!

W ramach obchodów 50-lecia Koronacji Cudownego Obrazu Pani Myślenickiej, Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej wraz z Duszpasterstwem Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zaprasza młodych, którzy przyjęli bierzmowanie oraz młodzież przygotowującą się do przyjęcia tego sakramentu na Majówkę. Plan, obok wydarzeń duchowych (m.in. Msza Św. pod przewodnictwem bpa J. Mastalskiego, wspólna adoracja), wypełniają warsztaty oraz koncerty.

Dla artystycznych dusz przygotowano warsztaty muzyczne, podczas których uśmiechem, talentem, wskazówkami i miłością do śpiewu podzieli się Maria Krawczyk Ziółkowska. To nie wszystko! Nieprzewidywalna ekipa Dayenu, obok której nie można przejść obojętnie, zaprasza na warsztaty kreatywnego myślenia. Spragnieni ruchu będą mogli wykazać się na parkiecie tanecznym podczas zajęć prowadzonych przez Grupę Imprateam albo na boisku pod okiem wykwalifikowanej kadry sportowej. Zawsze marzyłeś, żeby zobaczyć, co znajduje się „po drugiej stronie radia”? Świetnie – Radio Profeto zaprasza do wozu transmisyjnego na warsztaty dziennikarskie.

Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy. Formularz na stronie www.sanktuarium.myslenice.pl

Po odkrywaniu zakopanych w sobie talentów, organizatorzy Majówki zapraszają na Spotkanie Niespodziankę z… a to jest niespodzianka! Ale to jeszcze nie koniec… Wieczorem myślenicki Rynek będzie należał do ks. Jakuba Bartczaka, Wyrwanych z niewoli oraz TAU, którzy udowadniają, że ewangelizacja przez śpiew wcale nie musi być nudna, a ich teksty potrafią przekonać nawet tych… nieprzekonanych.

Dominika Stoszek

ZOBACZ TAKŻE