STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. KANONIK WŁADYSŁAW URBAŃCZYK, PROBOSZCZ PARAFII PW. MATKI BOŻEJ POCIESZENIA W RYBARZOWICACH

Zmarł śp. ks. kanonik Władysław Urbańczyk, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Rybarzowicach

Dnia 12 sierpnia 2020 r. zmarł śp. ks. kanonik Władysław Urbańczyk, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Rybarzowicach (Diecezja Bielsko-Żywiecka).

W pierwszym dniu pogrzebu 17 sierpnia 2020 roku, o godz. 12.00, Msza św. żałobna zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Rybarzowicach. Natomiast we wtorek, 18 sierpnia br. o godz. 12.30 w kościele pw. św. Sebastiana w Skomielnej, będzie celebrowana Msza pogrzebowa, a po niej obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu.