STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / BITWA O PRZYJAŹŃ – RELACJA

Bitwa o przyjaźń – relacja

W dniu 15 maja odbyło się kolejne spotkanie otwarte Mężczyzn Świętego Józefa w Krakowie. W maju gościem wydarzenia był ks. Antoni Miciak CM, który podjął ważny temat: "Bitwa o Przyjaźń".

Bitwa o przyjaźń to walka o zdrowie naszej duszy i ciała… Przyjaciel – jako ten, który ma wgląd w nasze serce może (i chyba tylko on) mówić szczerze prawdę do naszego życia. Czy jako mężczyźni umiemy komukolwiek zaufać? Otworzyć serce w nadziei, że nas zrozumie a nie potępi? Czy dajesz komuś prawo by cię konfrontował?

Gościem specjalnym spotkania na temat: “Bitwa o Przyjaźń” był tym razem ks. Antoni Miciak CM – misjonarz św. Wincentego a’Paulo, od wielu lat zaangażowany duszpastersko, wieloletni duszpasterz akademicki, aktualnie Ojciec Duchowny w Seminarium Księży Misjonarzy w Krakowie.

Tradycyjnie wydarzenie rozpoczęła o godz. 18:30 Msza Święta w kościele św. Józefa w Krakowie-Podgórzu, a po Eucharystii odbyło się spotkanie w Kamieniołomie przy ul. Zamoyskiego 2.

Andrzej Lewek | Mężczyźni Świętego Józefa w Krakowie