STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. MARIA KRZYSIK, MAMA KSIĘDZA PRAŁATA STANISŁAWA KRZYSIKA, EMERYTOWANEGO PROBOSZCZA PARAFII PW. NIEPOKALANEGO SERCA NMP W TRZEBINI-SIERSZY

Zmarła śp. Maria Krzysik, mama Księdza Prałata Stanisława Krzysika, emerytowanego proboszcza parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Trzebini-Sierszy.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 27 kwietnia 2024 roku o godzinie 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Mikołaja w Maniowach (modlitwa różańcowa w intencji Zmarłej od godz. 10:30 w kaplicy pod kościołem), a po niej obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu.