STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / CO NA TO MAMA? #06 – UWIELBIENIE

Co na to Mama? #06 – Uwielbienie

Szósty odcinek rekolekcji Adwentowych koncentruje się na wielbieniu oraz różnych sposobach chwalenia Boga. Z s. Agnieszką zastanawiamy się nad tym jak wygląda nasza modlitwa, czego w tym obszarze możemy nauczyć się od Maryi oraz co zrobić, by udoskonalić modlitwę. Spróbujemy dojść do tego na ile jesteśmy prawdziwi. s. Agnieszka zaznacza, że Bóg chce nas znać takimi jakimi jesteśmy.

Agnieszka Bąk – służebniczka starowiejska Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. Pochodzi z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie – Mistrzejowicach. Ukończyła teologię na UKSW w Warszawie. Pracowała jako katechetka m.in. w Zakopanem, Wrocławiu, Skawinie i Zgorzelcu. Obecnie naucza w szkole podstawowej i przedszkolach w Krakowie. Lubi piec ciasta, chodzić po górach, jeździć na rowerze oraz czytać biograficzne książki.

Konsultacja: ks. Piotr Wieczorek, kapłan archidiecezji krakowskiej, wikariusz parafii Najświętszej Rodziny w Krakowie – Nowym Bieżanowie. Ukończył studium z psychologii i antropologii chrześcijańskiej, posiada licencjat kościelny z filozofii i teologii. Posługiwał jako prefekt i ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym Archidiecezji Krakowskiej, a od 2007 r. związany jest ze Wspólnotą Przymierza Rodzin MAMRE.

PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU
PODZIEL SIĘ NA TWITTER
PODZIEL SIĘ NA GOOGLE+
OSTATNIO DODANE:

Abp Marek Jędraszewski na Kleparzu: Św. Florian wzorem jak żyć, jak myśleć, jak postępować

Pielgrzymka Słowaków do Łagiewnik

O. Grzegorz Prus OSPPE na Wawelu: Św. Stanisław poprzez ofiarną miłość upodobnił się do samego Chrystusa

Dobra Nowina: Miłować przyjaciół czy nieprzyjaciół? Rozważanie na VI Niedzielę Wielkanocną , rok B

Pielgrzymi z diecezji bielsko-żywieckiej dotarli do Łagiewnik

O. Grzegorz Prus OSPPE podczas nowenny ku czci św. Stanisława BM: Królowanie Maryi daje bezpieczeństwo, wolność i nieprzemijające szczęście

Abp Marek Jędraszewski na Wawelu: Polska nie może być prawdziwie wolna bez prawdy o swoich chrześcijańskich korzeniach

O. Grzegorz Prus OSPPE na Wawelu: Św. Stanisław miał w sobie nadzieję złożoną w Bogu, który wszystko może