STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / NAGRAJ Z NAMI LITANIĘ! STWÓRZMY RAZEM PREZENT NA 100. URODZINY KAROLA WOJTYŁY

Nagraj z nami litanię! Stwórzmy razem prezent na 100. urodziny Karola Wojtyły

Chcesz włączyć się w obchody 100. rocznicy urodzin Papieża Polaka i stworzyć dla niego wirtualny pomnik? Dołącz do naszej akcji i wspólnie nagrajmy litanię do św. Jana Pawła II!

Nagraj z nami litanię! Stwórzmy razem prezent na 100. urodziny Karola Wojtyły

Pandemia koronawirusa uniemożliwia planowane od dawna świętowanie 100. urodzin Karola Wojtyły, mimo to chcemy być razem i wspólnie stworzyć wirtualny żywy pomnik, który upamiętni św. Jana Pawła II Wielkiego.

– Szukałem Was, teraz Wy przyszliście do mnie – mówił, odchodząc do Domu Ojca. Wielokrotnie to właśnie osoba Papieża Polaka jednoczyła nas w trudnych momentach. W tym szczególnym roku, który został naznaczony pandemią i koniecznością izolacji, bądźmy razem, tworząc wirtualną wspólnotę modlitwy, dziękując za dar Karola Wojtyły i prosząc o oddalenie zagrożenia, jakim jest koronawirus.

Zachęcamy do włączenia się w akcję. Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: 100leciejp2@diecezja.pl do 30 kwietnia do godz. 23.59. W odpowiedzi każdy otrzyma wezwanie oraz wskazówki dotyczące nagrania. Z przesłanych materiałów stworzona zostanie litania do św. Jana Pawła II, której premiera odbędzie się w dniu 100. urodzin Karola Wojtyły, 18 maja w mediach społecznościowych Archidiecezji Krakowskiej.

Biuro Prasowe Archidiecezji Krakowskiej
ZOBACZ TAKŻE