STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE ADWENTOWE “WRZUĆ NA LUZ”

Rekolekcje adwentowe “Wrzuć na luz”

Jak „przeżyć”, a nie „przebiec” Adwent? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy w każdą niedzielę o godz. 20.00 w czasie rekolekcji „Wrzuć na luz”. W tym roku adwentowe rozważania Archidiecezji Krakowskiej prowadzili ks. Jacek Bernacik oraz ks. Michał Kania. Zapraszamy na czwarty odcinek!

Przez trzy tygodnie Adwentu zajmowaliśmy się trzema rodzajami relacji: z Bogiem, innymi ludźmi oraz samym sobą. Teraz chcemy patrzeć na Maryję!

W ostatnim tygodniu Adwentu, aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i pogłębić poruszane kwestie, planujemy spotkanie z rekolekcjonistami na platformie Zoom. Przez cztery tygodnie naszego oczekiwania w mediach społecznościowych Archidiecezji Krakowskiej zagościły również krótkie treści, uzupełniające rozważania zawarte w niedzielnych odcinkach.

Przypominamy, że adwentowe rekolekcje Archidiecezji Krakowskiej “Wrzuć na luz” są dostępne na naszym kanale You Tube i platformie Spotify!

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA