STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE KSIĘŻY SENIORÓW W KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ

Rekolekcje księży seniorów w Kalwarii Zebrzydowskiej

Księża Seniorzy są zaproszeni do przeżycia Rekolekcji Kapłańskich  Seniorów w Kalwarii Zebrzydowskiej od 27 do 29  września 2021 r. Patronem Rekolekcji będzie błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński.

Ćwiczenia rekolekcyjne poprowadzi Ks. Bp Jan Zając, senior. Dla Księży Seniorów będzie to czas modlitwy, refleksji, umocnienia wspólnoty braterskiej i dziękczynienia Bogu Miłosiernemu za beatyfikację Prymasa Tysiąclecia i zawierzenia Matce Bożej Kalwaryjskiej dalszego życia i posługiwania kapłańskiego.

Zgłoszenia na Rekolekcje przyjmujemy do 4 września: Recepcja Domu Pielgrzyma (tel. 33 876 55 39) codziennie w godzinach od 7.00 do 21.00 lub Brat Samuel.

Informacją służy także ks. prałat Józef Jakubiec, Opiekun Chorych Księży Archidiecezji Krakowskiej (tel. 605 263 111).

Rozpoczęcie rekolekcji w poniedziałek o godz. 13.00 i zakończenie w środę po obiedzie.