STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WAKACYJNE REKOLEKCJE OAZOWE

Wakacyjne Rekolekcje Oazowe

Ruchy Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej serdecznie zachęca Dzieci i Młodzież do wzięcia udziału w Rekolekcjach Oazowych organizowanych w czasie wakacji. Chcemy, aby czas tych rekolekcji był dla Dzieci i Młodzieży czasem odpoczynku w radości spotkania z Bogiem i bliźnimi, dzielenia się swoimi talentami we wspólnocie Kościoła. Zapisy na rekolekcje rozpoczynają się 2 kwietnia o godz. 20:05.

W grafiku rekolekcji umieszczonym w załączniku podaliśmy stopnie rekolekcji, wiek uczestnika, miejsce rekolekcji oraz imię i nazwisko kapłana, który będzie prowadził rekolekcje. Zapisy na rekolekcje rozpoczynają się 2 kwietnia o godz. 20:05 przez stronę internetową: www.krakow.oaza.pl/rekolekcje.

Koszt rekolekcji 15 dniowych: 750 zł. od osoby, III st. ONŻ w Rabce – 800 zł. Rekolekcje Ewangelizacyjne w Łapanowie (7 dni) – 370 zł. Organizowanie rekolekcji oazowych zgłaszamy do Kuratorium.

Rekolekcje III st. ONŻ w Rzymie dla Młodzieży po formacji przed III st., która ukończyła 18 lat – 360 Euro + dojazd.

W razie pytań prosimy o kontakt: dor.krakow@gmail.com, s. Beata Hajzler CSFN, tel. 12 62 88 231, Jarosław Czekierda, 12 62 88 230.

Chcemy, aby czas tych rekolekcji był dla dzieci i młodzieży czasem odpoczynku w radości spotkania z Bogiem i bliźnimi, dzielenia się swoimi talentami we wspólnocie Kościoła.

Serdecznie prosimy i już dziękujemy wszystkim kapłanom, siostrom i braciom zakonnym, kKatechetom, animatorom, rodzicom za pomoc w przekazaniu informacji o rekolekcjach dzieciom i młodzieży, za zachętę i mobilizację młodego pokolenia w dzieło Oazy, którego twórcą jest Sługa Boży ks. Franciszek Blachnicki.

Z wdzięcznością i kapłańskim pozdrowieniem,

Ks. Ryszard Gacek | Moderator Diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Krakowskiej