STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WIELKOPOSTNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA MĘŻCZYZN “TWARZĄ W TWARZ”

Wielkopostny Dzień Skupienia dla mężczyzn “Twarzą w twarz”

Rycerze Kolumba Archidiecezji Krakowskiej zapraszają mężczyzn na Wielkopostny Dzień Skupienia "Twarzą w twarz".

Dzień skupienia odbędzie się 20 marca w parafii św. Jana Chrzciciela (ul. Dobrego Pasterza 117).

Plan wydarzenia:

9.00 – Rejestracja

9.15 – Konferencja

10.15 – Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

11.00 – Msza św.

11.45 – Obiad

12.15 – Ceremonia Przyjęć do Rycerstwa

Organizacja zrzesza ponad dwa miliony mężczyzn, służących Kościołowi na całym świecie. Członkami Rycerzy Kolumba mogą zostać mężczyźni, którzy ukończyli 18 rok życia i są praktykującymi katolikami. Formacja oparta jest na zasadach miłosierdzia, jedności, braterstwa i patriotyzmu.

Mężczyźni, którzy chcieliby dołączyć do powstającej przy Sanktuarium św. Jana Pawła II wspólnoty, proszeni są o kontakt za pośrednictwe e-maila: sanktuarium@janpawel2.pl