STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. DR STANISŁAW WIĘZIK, KANONIK REGULARNY LATERAŃSKI, WIELOLETNI SĘDZIA SĄDU METROPOLITALNEGO W KRAKOWIE

Zmarł śp. ks. dr Stanisław Więzik, Kanonik Regularny Laterański, wieloletni sędzia Sądu Metropolitalnego w Krakowie.

W poniedziałek, 12 sierpnia o godz. 18.00 Msza Święta (importa) w Bazylice Bożego Ciała w Krakowie poprzedzona modlitwami w intencji zmarłego.

We wtorek, 13 sierpnia o godz. 11.00 Msza Święta pogrzebowa w kościele parafialnym pw. śś. Ap. Szymona i Judy Tadeusza w Łodygowicach a po niej obrzędy żałobne na tamtejszym cmentarzu.