STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. PRAŁAT EUGENIUSZ SUKIENNIK, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO W KRAKOWIE-WRÓBLOWICACH, MIESZKANIEC DOMU KSIĘŻY CHORYCH W KRAKOWIE-SWOSZOWICACH

Zmarł śp. Ks. Prałat Eugeniusz Sukiennik, emerytowany proboszcz parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Krakowie-Wróblowicach, mieszkaniec Domu Księży Chorych w Krakowie-Swoszowicach.

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w środę 18 października br. o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. Przemienienia Pańskiego w Krakowie-Wróblowicach (od 13.30 modlitwa przy trumnie), a po niej nastąpią obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu.