STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. PROF. DR HAB. JAN WAL, KANONIK KAPITUŁY KOLEGIACKIEJ ŚW. ANNY W KRAKOWIE, EMERYTOWANY PROFESOR UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO ŚW. JANA PAWŁA II W KRAKOWIE.

Zmarł śp. ks. prof. dr hab. Jan Wal, Kanonik Kapituły Kolegiackiej św. Anny w Krakowie, emerytowany Profesor Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II w Krakowie.

Msza św. poprzedzona modlitwami w intencji zmarłego (godz. 10.30) zostanie odprawiona w środę 30 sierpnia 2023 r. o godz. 11.00 w Kolegiacie św. Anny w Krakowie.

Następnego dnia w czwartek 31 sierpnia o godz. 14.00 w Kościele pw. NMP Wniebowziętej w Przeczycy zostanie odprawiona Msza Święta poprzedzona modlitwami przy trumnie zmarłego Kapłana (godz. 13.30), po której odbędą się obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu.