STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KSIĄDZ ZBIGNIEW TARNAWA POSŁUGUJĄCY W PARAFII PW. MB FATIMSKIEJ W JAROSZÓWCE

Zmarł śp. ksiądz Zbigniew Tarnawa posługujący w parafii pw. MB Fatimskiej w Jaroszówce.

Uroczystości pogrzebowe:

– w środę, 31 stycznia 2024 roku o godz. 14.00 Msza Święta żałobna w kościele parafialnym pw. MB Fatimskiej w Jaroszówce;

– w czwartek, 1 lutego 2024 roku po Mszy Świętej o godz. 8.30 w kościele parafialnym pw. MB Fatimskiej w Jaroszówce przewiezienie ciała zmarłego kapłana do kościoła parafialnego pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Szczyrku (ul. Lipowa 4), gdzie o godz. 14.00 będzie sprawowana Msza Święta pogrzebowa, a po niej obrzędy pogrzebu na tamtejszym cmentarzu.