STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. +MARTA DĄBKOWSKA, STUDENTKA UPJPII

Zmarła śp. +Marta Dąbkowska, studentka UPJPII

W dniu 19 lutego 2019 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Marta Dąbkowska, studentka na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Łączymy się w modlitwie z jej rodziną. Społeczność Akademicka UPJPII zapamięta ją jako sympatyczną, ciepłą i utalentowaną osobę. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 23 lutego o godzinie 11:00 w kościele przy parafii św. Marcina w Krzeszowicach. Rodzinie i Przyjaciołom Marty cała społeczność Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie składa wyrazy najgłębszego współczucia łącząc się w modlitwie.