STRONA GŁÓWNA / NOWENNA PRZED BEATYFIKACJĄ CZCIGODNEGO SŁUGI BOŻEGO KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO

NOWENNA PRZED BEATYFIKACJĄ CZCIGODNEGO SŁUGI BOŻEGO KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO

Trwając w przygotowaniu do uroczystości beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, Archidiecezja Krakowska pragnie zainicjować nowennę w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny.

W każdą sobotę do 11 września 2021 roku przed wieczorną Mszą św., we wszystkich kościołach i kaplicach Archidiecezji Krakowskiej, wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu, należy poprowadzić modlitwę we wspomnianych intencjach według zamieszczonych poniżej pomocy oraz odmówić tajemnicę Różańca świętego.

Ponadto na każdy dzień tygodnia zostały również zaproponowane cytaty Sługi Bożego, które można wykorzystać do podjęcia krótkiej refleksji podczas Mszy św., a na jej zakończenie, po błogosławieństwie, odmówić wskazaną modlitwę.