STRONA GŁÓWNA / WYDARZENIA / MODLITEWNE CZUWANIE – #ŚWIĘTY4EVER

MIEJSCE: online
PARAFIA: Niepołomice, Parafia Dziesięciu Tysięcy Męczenników

OPIS WYDARZENIA:

W ramach akcji „Święty Jan Paweł II ze mną na zawsze – #Święty4ever” zachęcamy do modlitwy przez wstawiennictwo naszego Wielkiego Rodaka. 18 stycznia  (poniedziałek) o 21:00 na stronie facebookowej parafii pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników w Niepołomicach będzie miała miejsce transmisja na żywo modlitewnego czuwania z kaplicy św. Karola Boromeusza.

– W sposób szczególny chcemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych oraz wszystkich rodzin, będziemy także prosić o ustanie pandemii. Modlitwa przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II zostanie również odprawiana w parafiach: Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie-Mistrzejowicach (transmisja na żywo 18 stycznia  o godz. 21:00 na stronie facebookowej parafii), Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Suchej Beskidzkiej (transmisja na żywo 18 stycznia o godz. 21:00 na kanale parafii na YouTube) – mówi ks. Tomasz Jarosz, organizator i pomysłodawca “Święty4ever”.

Więcej szczegółów: tutaj.