STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / KONGREGACJE REJONOWE KAPŁANÓW

Kongregacje Rejonowe Kapłanów

26 października i 16 listopada 2019 r., w auli znajdującej się na terenie Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie, odbędzie się kongregacja rejonowa dla kapłanów naszej Archidiecezji.Czcigodni Kapłani!

26 października i 16 listopada 2019 r., w godz. 0d 10.00  – 13.00 w auli znajdującej się na terenie Centrum św. Jana Pawła II w Krakowie, odbędzie się kongregacja rejonowa dla kapłanów naszej Archidiecezji.

Ze względów porządkowych został dokonany podział według dekanatów. Jeśli komuś z ważnych powodów nie pasuje termin wyznaczony dla jego dekanatu powinien uczestniczyć w kongregacji w drugim terminie.

Na 26 października są zaproszeni kapłani z dekanatów: Białka Tatrzańska, Biały Dunajec, Czarny Dunajec, Dobczyce, Jabłonka, Jordanów, Kalwaria, Maków Podhalański, Mogilany, Mszana Dolna, Myślenice, Niedzica, Niegowić, Nowy Targ, Pcim, Rabka, Sucha Beskidzka, Sułkowice, Wadowice Północ, Wadowice Południe, Wieliczka Wschód, Wieliczka Zachód, Zakopane, Zator.

Na 16 listopada są zaproszeni kapłani z dekanatów znajdujących się na terenie Krakowa (dekanaty I, II, III, IV, V, VI, VII, VIII, IX, X, XI) oraz dekanaty: Babice, Bolechowice, Chrzanów, Czernichów, Krzeszowice, Libiąż, Niepołomice, Skawina, Trzebinia, Wawrzeńczyce.

Z wyrazami szacunku,

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego

ZOBACZ TAKŻE