STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OD NOWA – WIECZÓR, PODCZAS KTÓREGO BÓG DOTYKAŁ LUDZI

Od nowa – wieczór, podczas którego Bóg dotykał ludzi

W ubiegłą sobotę w Parafii św. Brata Alberta w Krakowie-Nowej Hucie dwa tysiące osób uczestniczyło w wyjątkowym wydarzeniu – Od nowa: spotkanie dla tych, którzy pragną w życiu czegoś więcej. Był to czas, w którym nie zabrakło pięknego uwielbienia i poruszających świadectw, podjęcia przez wielu uczestników decyzji o pójściu za Chrystusem, a także odnowienia przez nich swojej relacji z Bogiem.

Od nowa – wieczór, podczas którego Bóg dotykał ludzi

Dwa tysiące osób przybyło do Parafii św. Brata Alberta w Krakowie-Nowej Hucie, by wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu – Od nowa: spotkanie dla tych, którzy pragną w życiu czegoś więcej. Byliśmy świadkami niesamowitego wieczoru, podczas którego Bóg dotykał ludzi. Swoimi świadectwami podzielili się: Krzysztof Demczuk, Marta Mil i Michelle Moran.

Z kolei Jim Murphy wprowadził nas w kluczowy moment wieczoru, po którym ponad 200 osób zdecydowało się pozostawić dotychczasowe życie i pójść za Chrystusem, wybierając Go jako swojego Pana i Zbawiciela. Około 70% zebranych w kościele uczestników wydarzenia postanowiło odnowić swoją relację z Bogiem i zacząć od nowa.

W uwielbieniu poprowadzili nas ludzie związani z rodzącą się właśnie Fundacją Bless, a przed zwieńczeniem wieczoru modliliśmy się o fizyczne uzdrowienie. To był wieczór cudów!

Fotorelacja

 

Głos na Pustyni | facebook.com
Fot. Barbara Grudzień

 

 

Galeria

ZOBACZ TAKŻE