STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / REKOLEKCJE ADWENTOWE “WRZUĆ NA LUZ”

Rekolekcje adwentowe “Wrzuć na luz”

Jak „przeżyć”, a nie „przebiec” Adwent? Odpowiedzi na to pytanie szukamy w każdą niedzielę o godz. 20.00 w czasie rekolekcji „Wrzuć na luz”. W tym roku adwentowe rozważania Archidiecezji Krakowskiej poprowadzą ks. Jacek Bernacik oraz ks. Michał Kania.Odcinki będą dostępne w każdą niedzielę Adwentu o godz. 20.00 w wersji video na kanale You Tube, a dla tych, którzy chcą odpocząć od ekranów, w formie podcastu na platformie Spotify.

Dodatkowo, aby lepiej rozplanować przygotowanie do Bożego Narodzenia, będzie można pobrać kalendarz wraz z adwentową checklistą, dostępny w wersji do wydruku oraz edytowalnym pdf, dla osób, które będą korzystać z niego na swoich urządzeniach.

W ostatnim tygodniu Adwentu, aby rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości i pogłębić poruszane kwestie, planowane jest spotkanie z rekolekcjonistami na platformie Zoom. Przez cztery tygodnie naszego oczekiwania w mediach społecznościowych Archidiecezji Krakowskiej pojawiać będą się również krótkie treści, uzupełniające rozważania zawarte w niedzielnych odcinkach.

Zapraszamy do przeżywania Adwentu z Archidiecezją Krakowską. „Wrzuć na luz” i bądźmy razem na kanale You Tube i platformie Spotify co niedzielę o godz. 20.00.

 

PLIKI DO ŚCIĄGNIĘCIA
ZOBACZ TAKŻE