STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZAŚPIEWAJCIE HYMN KONGRESU EUCHARYSTYCZNEGO! KONKURS MUZYCZNY DLA SCHOLI DZIECIĘCYCH

Zaśpiewajcie hymn Kongresu Eucharystycznego! Konkurs muzyczny dla scholi dziecięcych

Archidiecezja Krakowska oraz Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej zapraszają dziecięce i młodzieżowe schole lub zespoły do udziału w konkursie „Dzieci śpiewają hymn Kongresu Eucharystycznego”. Jego celem jest zaangażowanie najmłodszych w radosne przeżywanie trwającego do 15 czerwca 2024 r. kongresu.

To propozycja dla scholi lub zespołów dziecięcych i młodzieżowych, które działają przy parafiach, kościołach i szkołach na terenie Archidiecezji Krakowskiej. Jej celem jest zachęcenie najmłodszych do włączenia się w trwający Kongres Eucharystyczny.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nagrać i przesłać na adres e-mail: eucharystyczny@diecezja.pl filmik z wykonaniem oficjalnego hymnu kongresu „Kochasz nas, Jezu”. Prace konkursowe należy przesłać najpóźniej do 31 maja 2024 r. do godz. 23.59 – z wykorzystaniem platformy We Transfer (https://wetransfer.com), Microsoft One Drive lub Dysk Google.

Nagrania będą oceniane przez komisję konkursową, która weźmie pod uwagę następujące kryteria:

• poprawność wykonania hymnu pod względem tekstu, melodii i rytmu,
  • intonacja i modulacja głosu,
  • ogólny wyraz artystyczny i emocjonalny,
  • kreatywność.

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni i nagrodzeni 8 czerwca 2024 r. w Rabce – Zdroju podczas Archidiecezjalnego Dnia Dziecka. Przy tej okazji laureaci wykonają hymn na scenie wydarzenia organizowanego przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i włączenia w radosne przeżywanie czasu kongresu Eucharystycznego Archidiecezji Krakowskiej.