STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / TRWAJĄ INTERNETOWE WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ – DOŁĄCZ DO NAS!

Trwają internetowe wielkopostne rekolekcje Archidiecezji Krakowskiej – dołącz do nas!

Szukasz rekolekcji, które pomogą Ci lepiej przeżyć czas wielkopostnego oczekiwania bez wychodzenia z domu? „Rekolekcje na Dwa Głosy” to propozycja dla wszystkich, którzy chcą dotknąć tajemnicy Eucharystii. Dołącz do nas!

Czy rozumiemy misterium, w którym uczestniczymy? Czy świadomie wykonujemy gesty, które prowadzą nas przez Mszę św.? Jak tłumaczy je Pismo Święte, a jaka odpowiedź wypływa z tradycji liturgicznej?

W każdy poniedziałek, środę oraz piątek nastawiamy budziki na 6.15 i wspólnie z ks. dr. Wojciechem Węgrzyniakiem i ks. dr. Krzysztofem Porosło poznajemy, tłumaczymy i rozważamy kolejne elementy Eucharystii z perspektywy biblisty i liturgisty, aby choć trochę zbliżyć się do tajemnicy, w której uczestniczymy.

Każdemu odcinkowi towarzyszy challenge, czyli zadanie, które jest dla nas okazją, aby podjąć próbę realizacji treści rekolekcji w praktyce, aby w ten sposób nie tylko słuchać, ale przede wszystkim działać i wykorzystać Wielki Post, jako szansę na przemienienie samego siebie.

Zapraszamy na kanał YouTube Archidiecezji Krakowskiej.

Nastaw budzik i wspólnie zgłębiajmy tajemnicę, która jest na wyciągnięcie ręki!