STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ “CUDA I ŁASKI BOŻE”

Warto przeczytać “Cuda i łaski Boże”

Coraz więcej odbywa się pielgrzymek do Neapolu śladami księdza Dolindo. Kapłan ten wskazuje nam, że trzeba również odbyć pielgrzymkę w głąb własnej duszy. Nauczy nas, że można kochać Kościół, mimo jego niedoskonałości. Nauczy zawierzenia Bogu, ufności, pokory i doznamy radości pośród utrapień.

Pani Aleksandra Zapotoczny z Biura Prasowego Stolicy Apostolskiej ujęła to następująco:
– Ks. Dolindo stał się dla ludzi bliski, bo pomaga nam nieść krzyż, który wpisany jest w każde życie (…) a ufając w bezgraniczny sposób Bogu, wiedział, że kiedy nadejdzie godzina Bóg jego cierpienie, oczekiwanie i ból, przyjmując za ofiarę, przemieni w łaskę.

To oraz inne świadectwa mogą Państwo przeczytać w styczniowym wydaniu miesięcznika „Cuda i Łaski Boże”.
Zapraszamy do lektury i modlitwy.

Wydawnictwo AZ Sp. z o.o.
Ul. Kazimierza Wielkiego 18/7
Tel.: 12 346 11 31; 664 168 808