STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Nie od dziś się mówi, że w Krakowie kochamy jubileusze. Tę opinię potwierdza także obecny numer NM. Piszemy w nim o dwóch jakże różnych jubileuszach; 65 lat posługi kapłańskiej świętuje znany, ceniony i lubiany o. Leon Knabit, który przy tej okazji zdradza przepis na sukces w życiu. Jaki? Proszę sięgnąć po Niedzielę! Z kolei chór Musica ex Anima z sanktuarium w Łagiewnikach śpiewa na chwałę Bogu już 10 lat. Kim są, jak działają, co im daje taka forma aktywności? Odpowiedzi proszę szukać na łamach Niedzieli Małopolskiej.

Jak zwykle, piszemy również o wydarzeniach, które miały miejsce w Krakowie i Małopolsce, w tym o gali Wyklętych, a także zapowiadamy nadchodzące uroczystości. Tu na szczególną uwagę zasługuje informacja o spotkaniach poprzedzających czerwcowe wydarzenia w kościele Mariackim, a związane z bł. Michałem Giedroyciem. Kto go jeszcze nie zna, jak najszybciej powinien nadrobić zaległości!

Wierzę, że lektura NM pozwoli na oderwanie się od codzienności i chwilę zadumy nad sensem życia. A któż z nas tego nie potrzebuje?

ZOBACZ TAKŻE