STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

W bieżącym numerze NM zatrzymujemy się przy chorych i cierpiących i przypominamy o ich roli w Kościele. Pokazujemy też, jak różnorodne, cenne inicjatywy i projekty realizują mieszkańcy Małopolski przy swych parafiach. Piszemy m.in. o inicjatywie Tęczowy Kocyk, która zatacza coraz szersze kręgi. O tym, kto się angażuje i czemu służy ta forma aktywności, można przeczytać w artykule „Kocyk otula aniołki”.

Odnotowaliśmy także uroczystości związane z  15. rocznicą śmierci Ryszarda Kuklińskiego. „Informacje pułkownika umożliwiły nam podjęcie kroków zapobiegawczych, co niwelowało przewagę sowiecką i odsuwało groźbę wywołania wojny…” – kto i w jakich okolicznościach w ten sposób podkreślił szczególną rolę odważnego Polaka? Odpowiedź w bieżącym numerze „Niedzieli Małopolskiej”.

Na nadchodzący weekend proszę zaplanować czas na czytanie „Niedzieli”. To dobry sposób na ubogacenie, wzmocnienie ducha i zatrzymanie w pędzie; często nie wiadomo dokąd. Zapewniamy, że to będzie dobrze wykorzystany czas!