STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / WARTO PRZECZYTAĆ W „NIEDZIELI MAŁOPOLSKIEJ”

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

Zachęcamy do lektury najnowszej „Niedzieli Małopolskiej” – lokalnego dodatku do Tygodnika Katolickiego „Niedziela”.

Warto przeczytać w „Niedzieli Małopolskiej”

W bieżącym numerze NM przypominamy, że rozpoczęliśmy pielgrzymowanie. Przez modlitwę, umartwienia, w tym m.in. post, z którego jałmużnę przekazujemy na potrzebujących, zmierzamy do Wielkanocy. Zachęcamy czytelników do przeczytania artykułu o laureatach Archidiecezjalnego Konkursu Wiedzy Liturgicznej. Jak przekonywał przedstawiciel organizatorów: „Wyniki są bardzo dobre!” W tym czasie, gdy jedni udowadniają, że dużo wiedzą na temat liturgii, drudzy zaangażowali się w pomaganie, a informacja o ich dziele dotarła aż do Rzymu! I co z tego wynikło? O tym opowiada pomysłodawca akcji „Razem możemy więcej”.

Redakcja Niedzieli Małopolskiej została zaproszona na srebrny jubileusz koła nr 9 SRK w parafii w Starym Bieżanowie. Kim są jubilaci? Jak oceniają to, co zrobili i przeżyli? A jak inni ich oceniają? Odpowiedzi proszę szukać w artykule „Apel padł na żyzny grunt”. Natomiast tym, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wielkopostne wyzwania, polecamy lekturę sondy. Być może wypowiadające się w niej osoby zainspirują do tego, aby przynajmniej w czasie Wielkiego Postu nie myśleć tylko o chlebie…

Myślę, że warto czytać prasę katolicką, w tym „Niedzielę”, chociażby po to, by odnajdywać ludzi podobnie do nas myślących. Dobrej niedzieli, dobrego tygodnia z „Niedzielą” życzymy!

ZOBACZ TAKŻE