STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. KANONIK LESZEK KONIORCZYK, POSŁUGUJĄCY W PARAFII PW. NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA W NOWYM TARGU

Zmarł śp. Ks. Kanonik Leszek Koniorczyk, posługujący w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek 6 lipca 2023 roku o godz. 19.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu (Importa). O godz. 17.00 rozpocznie się czuwanie modlitewne. Msza Święta pogrzebowa, poprzedzona modlitwą różańcową, celebrowana będzie w piątek, 7 lipca 2023 roku o godz. 12.00. Po niej nastąpią obrzędy pogrzebowe na nowym cmentarzu w Nowym Targu (obok lotniska).