STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KSIĄDZ KANONIK WOJCIECH WCISŁO, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. ANDRZEJA APOSTOŁA W SZAFLARACH

Zmarł śp. ksiądz kanonik Wojciech Wcisło, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach

12 grudnia 2022 roku zmarł śp. ksiądz kanonik Wojciech Wcisło, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach, mieszkaniec Domu Księży Chorych w Krakowie-Swoszowicach.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek, 15 grudnia 2022 roku o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła w Szaflarach (modlitwa różańcowa od g. 11.30), a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu parafialnym.