STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KSIĄDZ PROFESOR ARKADIUSZ BARON, KAPŁAN ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ, PRACOWNIK UNIWERSYTETU PAPIESKIEGO JANA PAWŁA II W KRAKOWIE

Zmarł śp. ksiądz profesor Arkadiusz Baron, kapłan Archidiecezji Krakowskiej, pracownik Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

W pierwszym dniu pogrzebu we wtorek 20 lutego 2024 roku Msza św. żałobna będzie odprawiona w kościele pw. św. Anny w Krakowie o godz. 10.30 (modlitwa różańcowa od godz. 10.00).

Natomiast w środę 21 lutego 2024 roku w kościele parafialnym pw. św. Marcina w Radziechowach będzie o godz. 12.00 odprawiona Msza pogrzebowa (czuwanie przy Zmarłym od godz. 11.00), po niej zaś nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu.