STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁA ŚP. JANINA PALMOWSKA, MAMA KSIĘDZA KAN. WŁADYSŁAWA PALMOWSKIEGO, PROBOSZCZA PARAFII PW. ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA W MORAWICY

Zmarła śp. Janina Palmowska, mama Księdza kan. Władysława Palmowskiego, proboszcza parafii pw. św. Bartłomieja Apostoła w Morawicy.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 28 kwietnia 2023 roku o godzinie 13.00 w kościele parafialnym pw. św. Marii Magdaleny w Krakowie-Witkowicach, a następnie dalsza część obrzędów pogrzebowych od bramy cmentarza parafialnego parafii pw. Pana Jezusa Dobrego Pasterza przy ul. Reduta w Krakowie-Batowicach.