STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ZMARŁ ŚP. KS. STANISŁAW PAJĄK, EMERYTOWANY PROBOSZCZ PARAFII PW. ŚW. JACKA W GRONIU-LEŚNICY, MIESZKANIEC DOMU KSIĘŻY CHORYCH W KRAKOWIE-SWOSZOWICACH

Zmarł śp. ks. Stanisław Pająk, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Jacka w Groniu-Leśnicy, mieszkaniec Domu Księży Chorych w Krakowie-Swoszowicach.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 16 stycznia 2024 roku o godz. 12.00 w kościele parafialnym pw. św. Jacka w Groniu-Leśnicy (modlitwa przy trumnie od g. 11.30), a po niej nastąpią obrzędy ostatniego pożegnania na tamtejszym cmentarzu parafialnym.