STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / UNIWERSYTET PAPIESKI ZAINICJOWAŁ AKCJĘ #CORCORDI

Uniwersytet Papieski zainicjował akcję #CorCordi

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie apeluje do wykładowców, pracowników, studentów i doktorantów uczelni o włączenie się w akcję #CorCordi, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup środków ochrony osobistej i przekazanie ich do szpitali, domów dziecka, domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo-leczniczych.

Uniwersytet Papieski zainicjował akcję #CorCordi

W związku z panującą pandemią koronawirusa Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zainicjował akcję #CorCordi. Uczelnia apeluje o datki do swoich wykładowców, pracowników, studentów i doktorantów.

Za pieniądze zebrane w czasie trwania akcji zostaną zakupione środki ochrony osobistej (rękawiczki, maseczki, płyny do dezynfekcji) i przekazane do szpitali, domów dziecka, domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo-leczniczych wybranych we współpracy z Caritas Archidiecezji Krakowskiej oraz jednostkami współpracującymi z UPJPII.

Partnerem #CorCordi jest Fundacja im. Św. Królowej Jadwigi dla Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, która zobowiązała się do podwojenia sumy wpłaconych darowizn.

Datki można wpłacać od 16. kwietnia do 4. maja 2020 r. za pośrednictwem strony Fundacji albo tradycyjnym przelewem na konto Fundacji 58 1050 1445 1000 0090 3045 8732 (w tytule przelewu: Darowizna – #CorCordi).

ZOBACZ TAKŻE