MOJA DIECEZJA / KARD. STANISŁAW DZIWISZ / AKTUALNOŚCI

KARD. STANISŁAW DZIWISZ

MOJA DIECEZJA / KARD. STANISŁAW DZIWISZ / AKTUALNOŚCI

KARD. STANISŁAW DZIWISZ

Potrzeba jasnego spojrzenia na powołanie mężczyzny i kobiety

Kard.Dziwisz: „Matko Boża Ludźmierska – módl się za nami, Twymi dziećmi!”

Wdzięczność, modlitwa i solidarność z apb. Jędraszewskim na Jasnej Górze

Kard. Stanisław Dziwisz: Pielgrzymi trud wiernych to dla świata znak wiary.

Kard. Dziwisz: Bóg stworzył nas do miłości i służby

Kard. Stanisław Dziwisz: Służebnica Boża matka Franciszka Lechner właściwie odczytała Ewangelię, stawiając miłość do Boga na pierwszym miejscu swego życia. 100-lecie Polskiej Prowincji Zgromadzenia Córek Bożej Miłości.

Matko Boża Kazimierzowska, Królowo Beskidów – módl się za nami!

Kard. Stanisław Dziwisz: Jan Paweł II to niezwykły wzór dla całego Kościoła. Msza św. w parafii pw. Narodzenia NMP w Myślenicach, połączona z uroczystą instalacją relikwii krwi św. Jana Pawła II.

Kard. Stanisław Dziwisz: Miłość Serca Jezusa domaga się miłości człowieka, która jest wyrażona w czynach. Msza św. z okazji 125-lecia Zgromadzenia Sióstr Sercanek.

Kalwaria Zebrzydowska formowała duchowość Jana Pawła II. 40. rocznica wizyty św. Jana Pawła II w Kalwarii Zebrzydowskiej

Jezus zachęca do postawy całkowitego zaufania Bogu. 56. rocznica święceń kapłańskich rocznika kard. Stanisława Dziwisza.

56. rocznica święceń kapłańskich kard. Stanisława Dziwisza

Czy Eucharystia jest w centrum naszych spraw?

Konferencja „Wadowice 7 czerwca 1979 – czterdzieści lat później”

Kard. Stanisław Dziwisz: Gmach życia należy budować na wartościach chrześcijańskich, które są wartościami ogólnoludzkimi. Msza św. z okazji 50-lecia Libiąża.

Módlmy się w intencji kapłanów! Msza św. i nabożeństwo fatimskie w Wadowicach

Kard. Stanisław Dziwisz: Człowiek odcinając się od Boga skazuje się na bezsens. Uroczysta Msza św. odprawiona z okazji 20. rocznicy wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Siedlcach

Poświęcenie kaplic Ziemi Świętej w Sanktuarium św. Jana Pawła II

Kard. Stanisław Dziwisz: Maryjo – Jasnogórska Pani, pomóż uporządkować niełatwe sprawy dotyczące Polski i świata. Apel Jasnogórski na Jasnej Górze.

Kard. Dziwisz: Serca Polaków biją w Sercu Matki

Zawierzmy Opatrzności przyszłość Polski

Pasterze według Bożego serca. Jubileusz 50-lecia kapłaństwa biskupa Henryka Tomasika i biskupa Adama Odzimka

Tożsamość, świadectwo i uczestnictwo. „Pielgrzymka Jana Pawła II z 1979 roku jako nowy powiew Ducha ku wyzwoleniu Europy Środkowo-Wschodniej, początek nowej Ostpolitik”

Medal Stulecia Odzyskania Niepodległości dla kard. Stanisława Dziwisza

Oświadczenie Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza

Kard. Stanisław Dziwisz: Słudzy Chrystusa są jego przyjaciółmi. Święcenia diakonatu i prezbiteriatu w Zgromadzeniu Księży Misjonarzy.

Kard. Stanisław Dziwisz: Tylko Jezus może odpowiedzieć na najgłębsze pragnienia serca. Bierzmowanie w parafii pw. św. Jakuba w Sance.

Papież, który niestrudzenie podążał za swoim Mistrzem. 99. rocznica urodzin św. Jana Pawła II

Parafia, która podtrzymuje więzi Polaków ze Stolicą Apostolską

„Nie wiem, kto włożył pistolet w rękę strzelca, wiem jednak, kto zmienił lot kuli” 38. rocznica zamachu na Jana Pawła II

Abp Sławoj Leszek Głódź: Święty Stanisław pomaga jednoczyć polskie serca. Homilia podczas uroczystej Mszy św., odprawionej po procesji ku czci św. Stanisława BM na krakowskiej Skałce.

Kard. Dziwisz we wspomnienie św. Stanisława BM: To dobry pasterz na wzór samego Chrystusa.

Chrystus ma słowa życia wiecznego. Niedziela Biblijna w Łagiewnikach

Kraków:  “Europa oczami Kościoła katolickiego” – dyskusja z udziałem metropolitów

Kraków: “Europa oczami Kościoła katolickiego” – dyskusja z udziałem metropolitów

Kard. Stanisław Dziwisz: Świat potrzebuje Bożego Miłosierdzia